Szukaj

Goście:

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Posadzki maszynowe Szczecin


posadzki maszynowe w SzczecinieWykonujemy posadzki betonowe maszynowe głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.
Nasze posadzki są bardzo wysokiej jakości, idealnie równe, trwałe, gładkie i niepylące.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu jastrychów i wylewek betonowych, nasze prace wykonujemy dla klientów indywidualnych, jak również współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi wykonującymi inwestycje wielkopowierzchniowe.
Poziomy nanosimy elektronicznym niwelatorem, co pozwala uzyskać określoną grubość posadzki oraz idealny poziom, doradzamy w doborze materiałów, jakich należy użyć do wykonania wylewki betonowej, wyliczamy niezbędny materiał, istnieje również możliwość wcześniejszych oględzin budowy w celu doradztwa technicznego. Posadzka zacierana jest mechaniczną zacieraczką, dzięki czemu powierzchnia wylewki jest zagęszczona, wygładzona, niepyląca, trwała.
Do betonu dodajemy mikro-zbrojenie, są to włókna polipropylenowe do stosowania w mieszankach betonowych w celu redukcji rys skurczowych i mikropęknięć. Na ogrzewanie podłogowe dodajemy plastyfikatory poprawiające właściwości betonu, rozkładamy siatki zbrojeniowe. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt typu MIXOKRET, który służy do szybkiego przygotowania półsuchej mieszanki betonowej na terenie budowy.
Do zbiornika w odpowiednich proporcjach dodawany jest piasek płukany, cement oraz woda, następnie wszystkie składniki są dokładnie mieszane i za pomocą ciśnienia wężami podawane w dowolne miejsce budynku, w którym ma zostać wykonana posadzka bądź wylewka. Pompa typu MIXOKRET wyposażona jest w silnik Diesla i sprężarkę, dzięki czemu wykorzystanie jej w warunkach o małym zabezpieczeniu w prąd, nie stwarza żadnych problemów. Duża wydajność pozwala na terminowe zakończenie planowanej inwestycji.
Zlecenia wykonujemy z materiałów powierzonych przez Inwestora, jak również własnych, w razie potrzeby pomagamy zorganizować niezbędny materiał.


 posadzki maszynowe szczecin madpol