Szukaj

Goście:

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

ELEWACJE, OCIEPLENIA


6Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie ociepleń budynków jedno i wielorodzinnych.
Wykonanie elewacji zewnętrznej budynku jest jednym z końcowych etapów budowy domu. Elewacja stanowi nie tylko wykończenie estetyczne ale pełni również rolę izolacji termicznej oraz ochrony ścian budynku.
Niezwykle istotny jest wybór materiałów oraz jakość wykonania termoizolacji. Dzięki warstwie izolacyjnej materiał konstrukcyjny chroniony jest przed bezpośrednim wpływem środowiska i tym samym wydłuża żywotność budynku.
Specjalizujemy się w profesjonalnym, terminowym, estetycznym i fachowym wykonawstwie ociepleń. Naszym głównym założeniem jest nastawienie na jakość, terminowość oraz końcowy efekt wykonania elewacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie ociepleń budynków, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, czysto, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o powierzony materiał inwestora, co pozwala zmniejszyć koszty i tak drogiej inwestycji. Pomagamy w doborze najlepszych materiałów, jak również dzięki licznym kontaktom z przedstawicielami handlowymi znalezieniu najatrakcyjniejszej oferty cenowej na rynku. Prace wykonujemy z własnych rusztowań, co pozwala nam być konkurencyjnymi cenowo. Pracujemy, wykorzystując najlepsze systemy dociepleń budynków typu: Alpol, Atlas, Baumit, Kreisel i wiele innych
Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.


5