Szukaj

Goście:

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Gleria posadzek maszynwych i prac budowlanych

Przedstawiamy galerię wybranych zdjęć z wykonanych prac budowlanych. Znajdują się tutaj przykłady wykonanych posadzek maszynowych maszyna typu mixokret, jak również nadzór i wykonanie budów i remontów wykończeniowych. 

404: Ups... nie ma sorki

Bardzo przepraszamy, ale strona której szukasz nie istnieje. 

Zbuduj swój dom z naszą pomocą!


8

Dobry wykonawca to podstawa solidnie wykonanej budowy. To taka budowa, która jest prowadzona w terminie, bez dodatkowych wydatków a co najważniejsze bez stresu Inwestora. Na rynku można znaleźć wielu wykonawców . Szczycimy się tym, że jesteśmy solidni, wykształceni w kierunkach budowlanych i posiadamy doświadczonych fachowców. Znamy się na projektowaniu, jak i na wykonawstwie oraz na prowadzeniu budów. Doradzimy odnośnie wybranego projektu domu oraz zmian technicznych. Specjalizujemy się w budowie stanów surowych domów, garaży, domków letniskowych, magazynów, hal, lokali użytkowych itp.
Wznoszone przez nas obiekty oddajemy w stanie surowym, deweloperskim lub wykończonym „pod klucz” wedle życzenia Inwestora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak efektywnie, fachowo i terminowo poprowadzić każdą inwestycję. W naszych usługach również znajdą Państwo Kierownika budowy oraz Inspektora budowlanego.

Pomagamy w doborze najlepszych materiałów w rozsądnej cenie.
Zapraszamy do współpracy.


Więcej: Budowa stanów surowych

Posadzki maszynowe wylewamy w miejscowościach: Szczecin, Stargard, Choszczno


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt poprzez nasz formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Wysyłając zapytanie o wycenę prosimy o podanie następujących danych:

- czy posiadają już Państwo zakupiona działkę, czy dopiero rozpoczynają proces zakupu,

- gdzie znajduje się działka pod zabudowę,

- jeśli to remont to w jakim zakresie,

- namiar telefoniczny, który ułatwi nam kontakt z Państwem.


 

ELEWACJE, OCIEPLENIA


6Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie ociepleń budynków jedno i wielorodzinnych.
Wykonanie elewacji zewnętrznej budynku jest jednym z końcowych etapów budowy domu. Elewacja stanowi nie tylko wykończenie estetyczne ale pełni również rolę izolacji termicznej oraz ochrony ścian budynku.
Niezwykle istotny jest wybór materiałów oraz jakość wykonania termoizolacji. Dzięki warstwie izolacyjnej materiał konstrukcyjny chroniony jest przed bezpośrednim wpływem środowiska i tym samym wydłuża żywotność budynku.
Specjalizujemy się w profesjonalnym, terminowym, estetycznym i fachowym wykonawstwie ociepleń. Naszym głównym założeniem jest nastawienie na jakość, terminowość oraz końcowy efekt wykonania elewacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie ociepleń budynków, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, czysto, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o powierzony materiał inwestora, co pozwala zmniejszyć koszty i tak drogiej inwestycji. Pomagamy w doborze najlepszych materiałów, jak również dzięki licznym kontaktom z przedstawicielami handlowymi znalezieniu najatrakcyjniejszej oferty cenowej na rynku. Prace wykonujemy z własnych rusztowań, co pozwala nam być konkurencyjnymi cenowo. Pracujemy, wykorzystując najlepsze systemy dociepleń budynków typu: Alpol, Atlas, Baumit, Kreisel i wiele innych
Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.


Więcej: ELEWACJE, OCIEPLENIA

Więcej artykułów…

  1. Posadzki betonowe